Ben Mulder
(register taxateur roerende goederen/veilinghouder)
b.mulder@twa.nl


Mieke Jakobs-van Biezen
(auditor)
m.jakobs@twa.nl


Johan Schuurman
(register makelaar en taxateur roerende goederen/veilinghouder)
j.schuurman@twa.nl


Jos Bontenbal
(register makelaar en taxateur onroerende goederen)
j.bontenbal@twa.nl


Bjørn Leerkes
(directeur TWA / register makelaar en taxateur roerende goederen)
b.leerkes@twa.nl


Arno Hendrikse
(register makelaar en taxateur roerende/ onroerende goederen)
a.hendrikse@twa.nl


Bram Otten
(register taxateur machinerieën en bedrijfsinventarissen)
b.otten@twa.nl


Peter Pistor
(projectleider insolventie)
p.pistor@twa.nl


Stef Hooijman
(register taxateur roerende goederen/veilinghouder)
s.hooijman@twa.nl