Ben Mulder
(register taxateur roerende goederen/veilinghouder)
b.mulder@twa.nl


Margreet van Egmond
(coördinator taxaties en advies)
m.vanegmond@twa.nl


Teun van Leeuwen
(accountmanager online veilingen)
t.vanleeuwen@troostwijkauctions.com


Johan Schuurman
(register makelaar en taxateur roerende goederen/veilinghouder)
j.schuurman@troostwijkauctions.com


Robbert Peek
(projectmanager/taxateur immateriële rechten)
r.peek@twa.nl


Jos Bontenbal
(register makelaar en taxateur onroerende goederen)
j.bontenbal@twa.nl


Karin Spaans
(interne accountmanager online veilingen)
k.spaans@troostwijkauctions.com


Arno Hendrikse
(Directeur TWA/register makelaar en
taxateur roerende en onroerende goederen)

a.hendrikse@twa.nl


Flip van Velzen
(register taxateur roerende goederen/veilinghouder)
f.vanvelzen@twa.nl


Peter Pistor
(projectmanager)
p.pistor@twa.nl


Stef Hooijman
(register taxateur roerende goederen/veilinghouder)
s.hooijman@troostwijkauctions.com