Ben Mulder
(register taxateur roerende goederen/veilinghouder)
b.mulder@twa.nl


Mieke Jakobs-van Biezen
(coördinator taxaties en advies)
m.jakobs@twa.nl


Johan Schuurman
(register makelaar en taxateur roerende goederen/veilinghouder)
j.schuurman@twa.nl


Gerard van Genderen
(projectleider insolventie)
g.vangenderen@twa.nl


Jos Bontenbal
(register makelaar en taxateur onroerende goederen)
j.bontenbal@twa.nl


Karin Spaans
(interne accountmanager online veilingen)
k.spaans@troostwijkauctions.com


Arno Hendrikse
(directeur TWA/register makelaar en
taxateur roerende en onroerende goederen)

a.hendrikse@twa.nl


Peter Pistor
(projectleider insolventie)
p.pistor@twa.nl


Bram Otten
(taxateur machinerieën en bedrijfsinventarissen)
b.otten@twa.nl


Stef Hooijman
(register taxateur roerende goederen/veilinghouder)
s.hooijman@twa.nl


Rob Meijer
(key account director)

r.meijer@tbauctions.com